Już od niedzieli 27.06.2021 zapraszamy do odwiedzenia wystawy największej w Polsce kolekcji miniatur emalierskich. Dzieła mistrzów pędzla przenoszone tą techniką na miedziane płytki przy użyciu specjalnych farb i wypalane w wysokiej temperaturze to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki zdobniczej.

Dom Kultury Jogi w Dworze Podstolice 8-9/08/2020
Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Wyjątkowe spotkanie z najlepszym wzornictwem już w najbliższą niedzielę (26/07/2020)! W malowniczej scenerii naszego parku zaprezentujemy meble ogrodowe i oświetlenie włoskiej marki Kartell, a na miłośników dobrych okazji czekać będą przygotowane specjalnie na ten dzień atrakcyjne rabaty. Zapraszamy w  godzinach 12:00-20:00!

W ramach prac konserwatorskich poświęciliśmy jedną z sal Tamarze Łempickiej, ekscentrycznej malarce polskiego pochodzenia. Jej obrazy osiągają aktualnie niebotyczne ceny, być może za sprawą Madonny, która od lat interesuje się sztuką tej artystki. Prezentujemy obiekty z porcelany (wazony, obrazy i talerze dekoracyjne) zdobione najciekawszymi motywami zaczerpniętymi z twórczości Tamary de Lempicka.

Wszystkie nasze plany na wiosnę 2020 musieliśmy zweryfikować zważywszy na sytuację epidemiczną. Aktualne rozporządzenia pozwalają już od dzisiaj ( 4/05/2020 ) uruchomić ponownie działalność hotelową pod warunkiem zachowania należytej ostrożności.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy park zapraszając równocześnie na wystawę Maison Berger Paris. Limitowane lampy zapachowe paryskiego producenta można obejrzeć w pomieszczeniach dworu, a gościom hotelowym oddajemy do dyspozycji 15 pokojów w odnowionych aranżacjach – śniadanie serwujemy w pokojach.